Lepsza strona telekomunikacji
KBT

O nas

KBT Holding Sp. z o.o. - ebox.pl Sp. z o.o.


 

Szanowni Państwo,

Zgodnie z wolą Udziałowców Spółki oraz postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st.Warszawy nasza Spółka zmieniła nazwę z KBT Holding Sp. z o.o. na ebox.pl Sp. z o.o.. Zmiana ta ma na celu powiązanie nazwy Spólki z działalnością, którą wykonujemy dla Państwa, czyli szeroko pojętą telekomunikacją.

Informujemy także, że zmianie uległa tylko nazwa Spółki, wszelkie inne dane, jak NIP, REGON, KRS, numery rachunków bankowych, a także adres siedziby nie uległy zmianie -- ciągle jesteśmy tym samym podmiotem, tylko zmienilismy tj. swoje imię.

Wszystkie dotychczasowe adresy mailowe pozostają aktywne, aczkowielk sukcesywnie wprowadzamy nowe adresy do kontaktu z nami. Obecnie można się nami kontaktować pod starym adresem BOK@KBT.PL oraz nowym BOK@EBOX.PL.

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 22 292 19 99, bądź mailowym: stary mail: BOK@KBT.PL, nowy BOK@EBOX.PL.

KBT Holding Sp. z o.o., poprzez swoje spółki założycielskie, świadczy usługi telekomunikacyjne od 1999 roku, oferując bezpośrednie usługi na terenie Warszawy i okolic, a także dla odbiorców ogólnopolskich.

Firmę KBTH tworzy zespół młodych, wciąż poszerzających swoją wiedzę, twórczo myślących, dobrze wykształconych osób.

Staranny dobór kadry pracowniczej, wsparty profesjonalnym zapleczem informatycznym sprawia, iż nasza Spółka jest w stanie spełnić wszelkie wymagania stawiane nam przez Klientów.

Odzwierciedleniem misji KBTH jest nasze hasło przewodnie: „Lepsza strona telekomunikacji”, które charakteryzuje lepsze dopasowanie usług pod specyficzne zapotrzebowanie indywidualnych Klientów, dlatego też nieustannie pracujemy nad dostosowaniem oferowanych rozwiązań do wymagań naszych Kontrahentów.

Strategia KBTH stawia przede wszystkim na niezawodność i wszechstronność. Dbając o swoich Klientów, a jednocześnie starając się stale zwiększać zakres i atrakcyjność oferty, budujemy jakość opierając się o doświadczenia najlepszych.

Unikalne, skrojone na miarę, rozwiązania w świadczeniu usług, stosowane przez KBTH, pozwalają nam na pełną obsługę telekomunikacyjną oraz teleinformatyczną naszych Kontrahentów, poczynając od świadczenia na ich dobro usług telekomunikacyjnych, tj. dostępu do sieci Internet oraz Telefonii Stacjonarnej, poprzez świadczenie usług Kolokacji Serwerów i Transmisji Danych aż po projektowanie oraz wykonanie różnorodnych sieci strukturalnych i na dostawie odpowiedniego sprzętu sieciowego kończąc.

Potencjał KBTH, w porównaniu z innymi spółkami telekomunikacyjnymi, w żaden sposób nie jest związany z geograficznym obszarem naszego działania. Nasza siła tkwi właśnie w naszej niewielkości, ponieważ umożliwia nam to traktować każdego Kontrahenta indywidualnie, starając się sprostać rosnącym wymaganiom i oczekiwaniom, stajemy się jego Partnerem w Biznesie.

Będąc Kontrahentem KBTH nie jesteś jednym z wielu – dla nas jesteś Wyjątkowy…

Indywidualne podejście do każdego naszego Kontrahenta oraz dbanie o jego interesy, stawiają nas w dobrej pozycji w konfrontacji z konkurencją, dlatego też liczba małych i dużych Klientów KBTH stale rośnie.

Wśród nich są min:

 • Ambasady i Konsulaty
 • Banki
 • Spółki notowane na warszawskiej GPW
 • Jednostki administracji państwowej
 • Deweloperzy
 • Kancelarie Prawne i Notarialne
 • Szkoły Wyższe
 • Jednostki Służby Zdrowia
 • Biblioteki Publiczne
 • Wytwórnie Muzyczne
 • Operatorzy sieci GSM
 • Ogólnopolskie serwisy WWW
 • Oraz wiele innych

Wybierając KBTH wybierają Państwo bezpieczeństwo, kompetencję oraz profesjonalizm działania.

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta oraz zaproponowane przez nas rozwiązania, sprostają Państwa oczekiwaniom oraz zaowocują obopólną współpracą.

 

Biuro obsugi klienta
Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
Adres firmy: ul. Głogowska 32 01-743 Warszawa
Kontakt z firmą: telefon: (0 22) 292 19 99 email: bok@kbt.pl
Copyright 2013 © KBT: internet, dostęp do internetu, ISP, telefon, kolokacja
Projekt strony WebReklama.pl